• معرفی طرح بارش باران2

     معرفی طرح بارش باران2

    شهرداری مشهد، با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران و اخذ مجوز از شورای اسلامی شهر مشهد، به منظور تشویق و آماده‌سازی شرایط مشارکت آحاد مردم و کلیه متقاضیان دارای شرایط، بویژه کارکنان دولت، در توسعه پروژه‌های بزرگ و پربازده اقتصادی شهر مشهد، تسهیلات قرض‌الحسنه 30 میلیون تومانی با نرخ کارمزد 4 % را اعطا می‌نماید.
    هدف از شرکت در این طرح که بارش باران2 نامیده شده است، جذب سرمایه‌های خرد مردم و افرادی با درآمد عادی که سرمایه اولیه ندارند، در جهت سرمایه‌گذاری در پروژه‌های زیرساختی با سود علی‌الحساب 20 % به صورت مرکب و سه ماهه و تامین زنجیره نیازمندی‌‎های امر مهم زیارت، ابراز ارادات به ساحت مقدس حضرت علـی‌ابـن‌موسـی‌الرضـا(ع) و خدمت به زائران عزیز آن حضرت می‌باشد.
    بدین منظور شهرداری مشهد به نمایندگی از متقاضیان، از محل منابع مالی خویش، اقدام به سپرده‌گذاری اولیه در بانک مهر اقتصاد نموده است و به متقاضیان مشمول شرایط بانکی، امتیاز استفاده از تسهیلات را اعطا می‌نماید. با توجه به مراتب یاد شده، متقاضیان دریافت تسهیلات 30 میلیون تومانی، عملا و در مجموع دوره 4 ساله، از محل سود ناشی از سرمایه‌گذاری خود، حدود 21،904،949تومان سود دریافت خواهند نمود. بدیهی است با اعطای وکالت به شهرداری، شهرداری مشهد انجام این فرآیند را تعهد و تضمین می‌نماید.
    متقاضیان با شرکت در این طرح می‌توانند تسهیلات به مبلغ 30 میلیون تومان دریافت نمایند که 15 میلیون تومان از آن به مدت 2 سال به عنوان سپرده در بانک به نام متقاضی بدون سود باقی می ماند و 15 میلیون تومان دیگر با سود علی الحساب 20% به صورت سه ماهه مرکب، صرف فعالیت های اقتصادی می شود پس از پایان 2 سال به میزان اقساط واریزی توسط متقاضی امکان آزادسازی مبلغ سپرده  اولیه می باشد که در صورت سرمایه گذاری مبلغ سپرده آزادسازی شده، به مبلغ مذکور نیز سود علی الحساب 20% به صورت سه ماهه مرکب تعلق می گیرد.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر، با مدیریت اجرایی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد به شماره  38491458-051 تماس حاصل فرمایند.
     
     
     
     

     

    تعداد بازدید :818
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر: