مشاهده طرح ها و پروژه ها
۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ۰۹:۱۶ ۸۳
طبقه بندی: رویکرد تفریحی گردشگری
چچ
2LHYs9iq2YjYsdin2YYg2Ygg2YPYp9mB2Yog2LTYp9m+INmD2KfYsdiu2KfZhtmHINmG2YjYotmI2LHZig==

رستوران و کافی شاپ کارخانه نوآوری

کارخانه نوآوری مشهد مجموعه ای برای استقرار و بهره گیری از خدمات مشاوره ای و اجرایی برای کسب و کارهای نوپا را طراحی و پیاده سازی کرده است.

برخی از اقداماتی که در کارخانه نوآوری صورت می پذیرد شامل ایجاد محلی مناسب برای طرح ایده های جدید و استقرار افرادی که ایده های نو دارند، اتصال افراد، دانش و ایده ها، تیم سازی، کاهش فاصله بین ایده تا محل محصول یا خدمات، نظام مند کردن فرآیند تولید و آزمایش ایده های جدید، ساخت نمونه های اولیه و به صورت کلی تسهیل روند نوآوری، می باشد.
افرادی که در کارخانه نوآوری مستقر می شوند شامل طبقه خلاق شهر از جمله صاحبان ایده، استارتاپ ها، شتابدهنده ها، شرکت های دانش بنیان و ... می‌باشند.
در کارخانه نوآوری به دلیل مجاورت فیزیکی با سایر مجموعه ها از جمله دانشگاه فردوسی و به طور کلی قرار گیری در ناحیه فناوری (زون فناوری) شهر مشهد بسیاری از امور از مرحله خلق ایده تا تجاری سازی تسهیل گردیده است.
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این مجموعه طی 3 سال آینده میزبان 10 شرکت دانش بنیان، 6 شرکت ارائه دهنده خدمات، 4 مجموعه سرمایه‌گذاری، 5 شتابدهنده و یا استارتاپ استودیو، 5 شرکت بزرگ مستقر، 20 استارتاپ مرحله اول سرمایه‌گذاری، 30 استارتاپ مرحله بذری و در مجموع 800 نفر افراد مستقر، خواهد بود. برای پذیرایی از مستقرین و میهمانان و بازدید کنندگان از این مجموعه عظیم، فضاهایی قابل توجه و جذاب پیش بینی شده است که شامل کافی شاپ، فست فود و رستوران با تنوع خدمات و نوآوری در حوزه غذا و نوشیدنی خواهد بود که به عنوان فودپارت این کارخانه اقدام به فعالیت خواهد نمود.

وضعیت پروژه: جاری
مکان اجرا: بلوار کوثر کوثر 29 ( میدان پژوهش)
عنوان لینک: رستوران و کافی شاپ کارخانه نوآوری
فایل های پیوست
No Cache
Gt: 2.7865640322367
Qt: 2.9231061935425