دوشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۱۵ ۱۴
چچ
2KfZitis2KfYryDZhdix2YPYsiDar9ix2K/YtNqv2LHZiiDYs9mE2KfZhdiqINiv2LEg2YXYrNmF2YjYudmHICLZh9mB2KrigIzYrdmI2LYi

ایجاد مرکز گردشگری سلامت در مجموعه "هفت‌حوض"

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "سید عبدالله ارجائی" در حاشیه بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از مجموعه گردشگری هفت‌حوض که با حضور نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر، معاون اقتصادی شهردار و جمعی از مدیران شهری انجام شد، افزود: یکی از ظرفیت‌های مشهدالرضا(ع) حضور تعداد زیادی زائر خارجی در طول سال است.

وی اضافه کرد: یکی از انگیزه‌های زائران خارجی در کنار زیارت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) استفاده از ظرفیت‌های بخش درمان است، اما حوزه درمان زائران خارجی در مشهد زیاد به سامان نیست و زائران برای درمان درگیر دلالان می‌شوند که این موضوع برای شخصیت و برند پزشکی جمهوری اسلامی در خارج از کشور مناسب نیست.

شهردار مشهد تصریح کرد: به همین دلیل به دنبال این هستیم تا با راه‌اندازی مرکز بین‌المللی در تراز جهانی در منطقه دارای ظرفیت‌های خوب هفت‌حوض قسمتی از این مشکل را برطرف کنیم.

ارجائی ادامه داد: راه‌اندازی مرکز گردشگری سلامت در مجموعه هفت‌حوض قطعاً با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی خواهد بود و شهرداری دراین حوزه متولی نخواهد بود.

وی افزود: از همه افراد، دستگاه‌ها و سازمان‌هایی که انگیزه و تمایل به این کار رادارند دعوت می‌کنیم تا دراین خصوص به ما کمک کنند و از مدیران ملی و استانی نیز می‌خواهیم حمایت کنند تا به‌سرعت مرکز گردشگری سلامت درمجموعه گردشگری هفت‌حوض احداث گردد تا براعتبار پزشکی کشور افزوده شود.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 1.8712460199992
Qt: 1.4306111335754