دوشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۵۹ ۱۴
چچ
2YXYrNmF2YjYudmHINmH2YHYquKAjNit2YjYtiDZhdmD2KfZhiDZhdmG2KfYs9io2Yog2KjYsdin2Yog2LHYp9mH4oCM2KfZhtiv2KfYstmKINmF2LHZg9iyINqv2LHYr9i02q/YsdmKINiz2YTYp9mF2Kog2KfYs9iq

مجموعه هفت‌حوض مکان مناسبی برای راه‌اندازی مرکز گردشگری سلامت است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "محمدعلی کیانی" در حاشیه بازدید از مجموعه گردشگری هفت‌حوض که با حضور "سید عبدالله ارجائی" شهردار مشهد، نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر، معاون اقتصادی شهردار و جمعی از مدیران شهری انجام شد، افزود: در جلسه‌ای که باحضور شهردار برگزار شد پیشنهاد‌هایی برای راه‌اندازی مرکز سلامت دراین مکان مطرح شد.

وی اضافه کرد: راه‌اندازی مرکز سلامت در منطقه هفت‌حوض پیشنهاد بسیار خوبی است که از آن حمایت می‌کنیم زیرا این منطقه ظرفیت‌های مناسبی برای این کار دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: مجموع هفت‌حوض با توجه به موقعیت مکانی، فضای سبز و دسترسی‌هایی که دارد مکانی خوب برای ایجاد قطب گردشگری سلامت است.

کیانی ضمن اشاره به اینکه به شهردار مشهد اعلام کرده‌ایم که با توجه به ظرفیت‌های موجود در مجموعه هفت‌حوض از راه‌اندازی مرکز گردشگری سلامت دراین محل حمایت خواهیم کد، ادامه داد: هر بیمارستان یا مرکز درمانی که بخواهد در هفت‌حوض راه‌اندازی شود یکی از شروط آن دسترسی مناسب به بیمارستان‌های مادر است که خوشبختانه مجموعه هفت‌حوض نسبت به پیشنهادهای دیگری که ارائه‌شده فاصله کمی با این بیمارستان‌ها دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود این منطقه شاید انتخاب هفت‌حوض برای ساخت و راه‌اندازی مرکز گردشگری سلامت بهترین انتخاب باشد.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 1.8666645685832
Qt: 1.3965804576874