دوشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۳۸ ۱۳
چچ
2YfZgdiq4oCM2K3ZiNi2INi42LHZgdmK2Kog2YXZhtin2LPYqNmKINio2LHYp9mKINin2YrYrNin2K8g2YXYsdmD2LIg2q/Ysdiv2LTar9ix2Yog2K/Yp9ix2K8=

هفت‌حوض ظرفیت مناسبی برای ایجاد مرکز گردشگری دارد

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهرمشهدالرضا(ع) گفت: مجموعه هفت‌حوض ظرفیت مناسبی برای ایجاد مرکز گردشگری دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "مهدی ناصحی" در حاشیه بازدید شهردار مشهد از مجموعه گردشگری هفت‌حوض، افزود: تحقق جهان‍‌شهری مشهد، یکی از موضوعات مهمی است که در دوره ششم مدیریت شهری مدنظر است.

وی اضافه کرد: با توجه به مزیت‌هایی که شهر مشهد در زیرساخت‌ها و هزینه‌های درمانی دارد یکی از موضوعاتی که مورد توجه زائران خارجی قرارمی‌گیرد؛ گردشگری سلامت است.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهرمشهدالرضا(ع) تصریح کرد: بر همین اساس و در راستای افزایش تعداد گردشگران سلامت به‌دنبال ایجاد مرکز گردشگری سلامت در مجموعه هفت‌حوض هستیم که هم شرایط زیست‌محیطی مناسبی دارد و هم با توجه به دسترسی‌ها امکان پشتیبانی از آن وجود دارد.

ناصحی ادامه داد: در جلسه‌ای که با حضور رئیس و برخی از معاونان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، آنان نیز تأکید داشته‌اند مجموعه هفت‌حوض ظرفیت‌های موردنیاز برای راه‌اندازی مرکز و قطب گردشگری سلامت را دارا است.

وی افزود: امیدواریم با تفاهم با مدیران استانی بتوانیم به‌سرعت مرکز گردشگری سلامت را در هفت‌حوض احداث و راه‌اندازی کنیم تا مردم هم از خدمات آن استفاده کنند.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 1.950040658315
Qt: 1.6208510398865