سه شنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۲:۳۶ ۲۳
چچ
2b7YsdmI2pjZhyDYudmE2YjZitmHINio2YcgOTUg2K/Ysdi12K8g2b7Ziti02LHZgdiqINmB2YrYstmK2YPZiiDYsdiz2YrYrw==

پروژه علویه به 95 درصد پیشرفت فیزیکی رسید

به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، سید مهدی پژم، مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای این معاونت عنوان کرد: رسیدگی به وضعیت حاشیه شهر یکی از رویکردهای اصولی و کاملاً کاربردی در مدیریت شهری است که می‌تواند علاوه بر افزایش سطح کیفیت زندگی ساکنان به نوعی هزینه‌های اجتماعی را در آینده برای مدیران شهر کاهش دهد.

وی افزود: احداث پروژه های ارزان قیمت با کاربری های مسکونی، خدماتی و رفاهی یکی از اقدامات موثر در تحقق این امر است، بر این اساس مدیریت شهری اقدام به اجرای عملیات احداث پروژه 209 واحد مسکونی علویه به عنوان یکی از پروژه های مذکور نمود.

مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای معاونت اقتصادی شهرداری مشهد بیان داشت: در حال حاضر این پروژه به مساحت عرصه 15 هزار و 226متر مربع علاوه بر 209 واحد مسکونی شامل یک درمانگاه در دو طبقه و مساحت 1370متر مربع، کتابخانه در دو طبقه و مساحت 369متر مربع و چندین واحد تجاری با 95 درصد پیشرفت فیزیکی به زودی آماده بهره برداری می باشد.

وی افزود: با عنایت به اینکه این پروژه در منطقه کم برخوردارواقع و نرخ بازده داخلی پروژه منفی می باشد و در راستای ترغیب و ایجاد مشوق سرمایه گذار جهت احداث بنا و ایجاد اشتغال در منطقه محروم و همچنین با توجه به اینکه بخشی از واحدهای احداثی در این پروژه به اقشار کم درآمد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و با مساعدت خیرین واگذار خواهد شد، شهرداری مشهد نسبت به صدور پروانه به صورت رایگان اقدام نمود.

پژم در پایان خاطرنشان کرد: پروژه علویه و پروژه های مشابه با کاربری های متنوع و مورد نیاز در مناطق کم برخوردار باعث رونق بخشی به این محلات ، تاثیر مثبت بر ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و فراهم کردن زمینه اشتغال و کمک به خانه دار شدن افراد کم بضاعت خواهد بود.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 2.1109353701274
Qt: 1.8034431934357