دوشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۰ ۰۶:۲۴ ۳۳
چچ
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

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در مراسم تکریم و معارفه معاون شهردار و رئیس سازمان اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری مشهد عنوان کرد :پهنه‌های شرق و شمال‌شرق مشهد نیازمند بسته‌های مشوق سرمایه‌گذاری

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، مهدی ناصحی در مراسم تکریم و معارفه معاون شهردار و رئیس سازمان اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری مشهد مقدس ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته در این سازمان طی 6 ماه اخیر، اظهارکرد: از ابتدای فعالیت شورای ششم تا به امروز، به همت کار شبانه‌روزی سازمان اقتصادی و سرمایه‌گذاری، بسیاری از پرونده‌های با گره‌های کور، باز و گشایش حاصل شده است.

وی در ادامه با تبریک انتصاب «محمود عیدی» به عنوان معاون شهردار و رئیس سازمان اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرداری مشهد مقدس، از وی به عنوان چهره‌ای شناخته‌شده در سطح ملی یاد کرد که ادبیات اقتصادی و روابط بین سرمایه‌گذاران و مجموعه‌های دولتی را می‌داند و در تراز بین‌المللی اقدامات اقتصادی خوبی انجام داده است.

ناصحی با بیان اینکه متاسفانه مدیریت شهری با مجموعه‌های اقتصادی، زبان مشترک ندارد، گفت: برهمین اساس، مدیری باید در راس مجموعه اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرداری قرار می‌گرفت که به ادبیات اقتصادی اشراف داشته باشد.

وی تصریح کرد: سازمان اقتصای و سرمایه‌گذاری باید در هماهنگی با شهردار و سایر معاونان، ادبیات اداری در برخورد با مسائل اقتصادی را تغییر دهد، تبدیل شدن این مجموعه به یک بنگاه اقتصادی را به عنوان یکی از راهبردهای اساسی خود قرار دهد و در مسیر تامین منابع پایدار شهری گام بردارد.

ناصحی با بیان اینکه مشهد مقدس، ظرفیت بسیار عظیمی برای سرمایه‌گذاری دارد و حضور 30 میلیون زائر سالانه در این شهر، یک بازار بین‌المللی است که شهرداری باید از آن استفاده کند، گفت: باید در مسیری حرکت کنیم که منابع و درآمدهای پایدار مدیریت شهری از طریق سازمان اقتصادی انجام شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس افزود: یکی از نکات مهم و حائز اهمیت، ایجاد زمینه مشارکت فعال سرمایه‌گذاران است؛ خوشبختانه خیلی از مسائل گذشته سازمان اقتصادی طی ماه‌های اخیر حل و فصل شده و راه همواری پیش روی این مجموعه است.

ناصحی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به سرمایه‌گذاری در حاشیه شهر مشهد، اظهارکرد: پهنه‌های شرق و شمال‌شرق مشهد نیازمند بسته‌های مشوق سرمایه‌گذاری برای توسعه است.

وی در ادامه با اشاره به شعار محوری شورای ششم شهر مشهد مقدس، «مشهدالرضا(ع)؛ جهانشهر برکت و کرامت»، گفت: تحقق هر 3 بخش این شعار یعنی جهانشهر، برکت و کرامت، به حوزه اقتصادی برمی‌گردد.

ناصحی افزود: سازمان اقتصادی باید زمینه سرمایه‌گذاری خارجی را فراهم آورد و زمینه حضور زائر و مجاور و بهره‌مندی آنها از برکات رضوی باید مهیا شود چراکه تامین رضایت زائران در گرو ارائه خدمات در تراز امام‌رضا(ع) است.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 1.2829480171204
Qt: 0.67813968658447