• معرفی طرح بارش باران    شهرداری مشهد، با همکاری بانک قرض‌الحسنه رسالت و اخذ مجوز از شورای اسلامی شهر مشهد، به منظور تشویق و آماده‌سازی شرایط مشارکت آحاد مردم و کلیه متقاضیان دارای شرایط، بویژه کارکنان دولت، در توسعه پروژه‌های بزرگ و پربازده اقتصادی شهر مشهد، تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف 20 میلیون تومان با نرخ کارمزد 2 % را اعطا می‌نماید.
    هدف از شرکت در این طرح که بارش باران نامیده شده است، جذب سرمایه‌های خرد مردم و افرادی با درآمد عادی که سرمایه اولیه ندارند، در جهت سرمایه‌گذاری در پروژه‌های زیرساختی با سود علی‌الحساب 20 % و تامین زنجیره نیازمندی‌‎های امر مهم زیارت، ابراز ارادات به ساحت مقدس حضرت علـی‌ابـن‌موسـی‌الرضـا(ع) و خدمت به زائران عزیز آن حضرت می‌باشد.
    بدین منظور شهرداری مشهد به نمایندگی از متقاضیان، از محل منابع مالی خویش، اقدام به سپرده‌گذاری اولیه در بانک قرض‌الحسنه رسالت نموده است و به متقاضیان مشمول شرایط بانکی، امتیاز استفاده از تسهیلات را اعطا می‌نماید. با توجه به مراتب یاد شده، متقاضیان دریافت تسهیلات 20 میلیون تومانی، عملا و در مجموع دوره 5 ساله، از محل سود ناشی از سرمایه‌گذاری خود، حدود 16.532.977 تومان سود دریافت خواهند نمود . بدیهی است با اعطای وکالت به شهرداری، شهرداری مشهد انجام این فرآیند را تعهد و تضمین می‌نماید.
    متقاضیان در صورت تمایل به مشارکت می‌توانند، از زمان اعلام فراخوان، در سایت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد ثبت‌نام کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، با معاونت اقتصادی شهرداری مشهد به شماره  38491458-051 تماس حاصل فرمایند.

                    

                                            - تسهیلات 20 میلیون تومان               

               - تسهیلات 10 میلیون تومان                 - تسهیلات 5 میلیون تومان

                                       

              


                                                                                                                

     

    تعداد بازدید :4477
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر: