• دوشنبه،28 مرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 68
    کد: 180138
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۱۳

    فراخوان نصب و راه اندازی المان های هوشمند شهری در سطح شهر منتشر شد

    رئیس اداره سرمایه گذاری های نوین معاونت اقتصادی شهرداری، از انتشار فراخوان نصب و راه اندازی١۵٠ المان هوشمند شهری با اعتباری بالغ بر ٣۶٠ میلیارد ریال خبرداد.
    فراخوان نصب و راه اندازی المان های هوشمند شهری در سطح شهر منتشر شد

     به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، سید مهدی نعمتی خیرآبادی، در این خصوص عنوان کرد: مدیریت شهری در راستای تحقق شعار مشهد، شهر هوشمند، نسبت به انتشار فراخوان جذب سرمایه‌گذار نصب و راه اندازی المان های  هوشمند شهری درسطح شهر اقدام نموده است.

    وی افزود: در نظر داریم در فاز نخست این پروژه، تعداد ١۵٠ المان هوشمند شهری با اعتباری بالغ بر ٣۶٠ میلیارد ریال و بازه ی زمانی یک سال در سطح شهر مشهد نصب و راه اندازی شود.

    نعمتی با اشاره به اینکه کاربرد اصلی این المان های هوشمند در سطح شهر توسعه ی دسترسی شهروندان به خدمات حوزه شهروند الکترونیک است، گفت: با نصب و شبکه سازی این سازه ها در نقاط مختلف شهر، شهروندان می توانند از خدماتی چون شارژ من کارت و کیف پول شهروندی، شبکه وای فای عمومی، خودپردازهای غیر نقد شبکه بانکی، شارژ گوشی همراه و... بهره مند شوند.

    وی افزود: در همین راستا سازه المان های هوشمند شهری در سطح شهر از طریق توسعه شبکه ICT، ارتقاء شبکه و کیفیت خدمات رسانی اپراتورهای مخابرات را بدنبال خواهد داشت.

    نعمتی از استقبال بخش خصوصی در اجرای این پروژه خبر داد و خاطرنشان کرد: در طراحی پروژه نصب و راه اندازی المان های هوشمند شهری، همکاری بین دستگاهی و نهادهای شهری از جمله معاونت اقتصادی شهرداری، سازمان اطلاعات و فناوری شهرداری،، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و کمیته تخصصی گرافیک و مبلمان شهری شهرداری دخیل بوده اند.

    تعداد بازدید: 68
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر