• سه شنبه،01 مرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 70
    کد: 177214
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
    محمد رضا کلائی شهردار مشهد در مراسم تکریم و معارفه معاون شهردار و رئیس سازمان اقتصادی و مشارکت های شهرداری:

    برقراری مبادلات متعدد دغدغه دکتر خواجه نائینی بود

    مدیریت شهری به دنبال برقراری مبادلات متعدد است امری که دغدغه دکتر خواجه نائینی بود و اتفاقات خوبی هم در زمان معاونت ایشان در شهر رقم خورد.
    برقراری مبادلات متعدد دغدغه دکتر خواجه نائینی بود

    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، محمد رضا کلائی شهردار مشهد در مراسم تکریم و معارفه معاون شهردار و رئیس سازمان اقتصادی و مشارکت های شهرداری عنوان کرد:مدیریت شهری به دنبال برقراری مبادلات متعدد است امری که دغدغه دکتر خواجه نائینی بود و اتفاقات خوبی هم در زمان معاونت ایشان در شهر رقم خورد. از شورای شهر ممنونم که در این دوره تمرکز خود را در زمینه تسهیل مبادلات گذاشته و مصوبات یاد شده عمدتا مرتبط با تسهیل مبادلات بود که با دانش شهرداری مشهد به طبع این امر افزایش خواهد یافت.

    وی افزود: زمینه افزایش مبادلات با بیرون مجموعه و کاهش آن با درون مجموعه باید برای معاون جدید ایجاد شود و سعی همه بر همین مبنا باشد. اساس موفقیت ما در حوزه اقتصاد و ایجاد رفاه برای مردم مبادله در فضایی شفاف است که هم برای شهر و هم برای شهرداری منفعت دارد لذا تاکیدمان بر افزایش زمینه مبادله است.هرچه مبادلات بیشتر باشد اقتصاد بهتر و رفاه شهروندان بیشتر خواهد شد بر همین اساس مدیریت شهری به دنبال این است که مبادلات را بالا و منفعت شهر را بیشتر کنیم.

     

    تعداد بازدید: 70
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر