• یکشنبه،27 مرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 65
    کد: 176497
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
    معاون اقتصادی شهردار مشهد خبرداد:

    فراخوان ساخت 2 پارکینگ عمومی جدید در مشهد

    معاون مالی شهردار و سرپرست سازمان اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری مشهد گفت: در راستای ساخت پارکینگ ضلع جنوبی پارک ملت و تکمیل، تجهیز و راه اندازی پارکینگ مجد فراخوان جدید پروژه ساخت پارکینگ های عمومی خیابان وحدت و همت پس از بروزرسانی اسناد و کسب مجوز از شورای اسلامی شهر اواخر هفته گذشته برگزار شد.
    معاون اقتصادی شهردار مشهد خبرداد:

     به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی عنوان کرد: فراخوان جدید پروژه پارکینگ های عمومی وحدت و همت پس از بروزرسانی اسناد و کسب مجوز از شورای اسلامی شهر اواخر هفته گذشته انجام شد که طبق این فراخوان پرداخت بخشی از هزینه های ناشی از ساخت این پروژه ها به صورت نقدی و بخشی دیگر به صورت غیر نقدی و شامل 16 درصد تخفیف در اعطای امتیاز پروانه و واگذاری املاک شهرداری خواهد بود.

    وی رفع کسری پارکینگ در بافت مرکزی و پرازدحام شهر را در گرو ساخت پارکینگ های عمومی دانست و گفت: تقریبا تمام پارکینگ های عمومی سطح شهر از جمله پارکینگ بیمارستان اما رضا(ع)، پارکینگ امجدی واقع درخیابان خسروی، پارکینگ پروژه های زیتون، آسمان، آلتون، مجد و... توسط شهرداری ساخته شده است، امری که بیانگر اهمیت این موضوع برای مدیریت شهری است.


    خواجه نائینی در پایان خاطر نشان کرد: در اواخر سال 96 شهرداری مشهد لایحه پروژه احداث و اجرای پارکینگ های عمومی وحدت، زیرسطحی همت، ضلع جنوبی پارک ملت و تکمیل، تجهیز و راه اندازی پارکینگ مجد را با رویکرد پرداخت تهاتری هزینه به شورای شهر مشهد تقدیم کرد، که پیرو این مساله شورای شهر با اجرا و ساخت پارکینگ ضلع جنوبی پارک ملت و پارکینگ مجد توسط سازمان همیاری ها موافقت نمود، همچنین در خصوص ساخت دو پروژه پارکینگ های عمومی همت و وحدت، برگزاری فراخوان جذب سرمایه گذار را به شهرداری تکلیف کرد.

    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر