• یکشنبه،26 خرداد 1398
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 55
    کد: 165993
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
    امام جمعه مشهد در مراسم کلنگ زنی پروژه 2120 واحد مسکونی در منطقه کم برخوردار رسالت؛

    اقدام شهردار و شورای شهر مشهد در ساخت مسکن برای محرومان و آبادی حاشیه شهر قابل تقدیر است

    از 2 هزار واحد مجتمع 400 واحد سهم شهرداری است و یک هزار و 600 واحد را به‌ عنوان خیر مسکن‌ساز با شرایط آسان در اختیار افراد فاقد مسکن حاشیه شهر قرار می دهند که عمل قابل تقدیری است.
    امام جمعه مشهد در مراسم کلنگ زنی پروژه 2120 واحد مسکونی در منطقه کم برخوردار رسالت؛

     به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی امروز در مراسم کلنگ زنی پروژه 2120 واحد مسکونی در منطقه کم برخوردار رسالت که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد با تقدیر از اقدام شهردار و شورای شهرمشهد برای ساخت مسکن برای محرومان و آبادانی حاشیه شهر افزود: تمام این تلاش‌ها در تامین اولین ضروریات زندگی اقشار آسیب‌پذیر منطقه حاشیه شهر است که جای تشکر دارد.
    وی اضافه کرد: این مجتمع دارای 2120 واحد مسکونی برای اقشار آسیب‌پذیر و افراد فاقد مسکن در حال ساخت است که بخشی از این واحدها سهم شهرداری است و ویژه فقرای منطقه‌ای محروم است که یا از مسکن مستحکم برخوردار نیستند یا در مکان های نامساعدی از نظر منطقه در مناطق کم برخوردار زندگی می‌کنند، است.
    آیت الله علم الهدی با بیان اینکه با اجرای این پروژه دو حرکت انجام می‌شود، اظهار کرد: با این کار، هم برای افرادی که دارای مسکن مناسب نیستند مسکن ساخته می شود و هم در راستای توسعه آبادانی منطقه حاشیه شهر گام برداشته شده است که از همت شهرداری و شورای شهر در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های آبادسازی تشکر می‌کنیم.
    امام جمعه مشهد با تشکر از سرمایه‌گذار این پروژه ادامه داد: از 2 هزار واحد مجتمع 400 واحد سهم شهرداری است و یک هزار و 600 واحد را به‌ عنوان خیر مسکن‌ساز با شرایط آسان در اختیار افراد فاقد مسکن حاشیه شهر قرار می دهند که عمل قابل تقدیری است.
    نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: آنچه که در اینجا برای رضای خدا سرمایه‌گذاری می‌شود در آخرت دستگیرشان خواهد شد.

    تعداد بازدید: 55
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر