• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 20
    کد: 165776
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
    معاون اقتصادی و رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری مشهد در مراسم کلنگ زنی پروژه 2120 واحد مسکونی در رسالت؛

    شهردار مشهد بر ساخت 5000 واحد مسکونی در مناطق کم برخوردار تاکید دارد/ طی 15 ماه گذشته 10 قرارداد جدید اقتصادی با سرمایه گذاران به امضا رسیده است

    یکی از سیاست های شورا و شهرداری مشهد کیفیت بخشی و ایجاد رونق در مناطق کم برخوردار است که در این مسیر شهردار مشهد تاکید بر ساخت 5000 واحد مسکونی مشارکتی در این مناطق دارد.
    معاون اقتصادی و رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری مشهد در مراسم کلنگ زنی پروژه 2120 واحد مسکونی در رسالت؛

    به گزارش معاونت اقتصادی شهرداری مشهد مقدس، دکتر رضا خواجه نائینی در مراسم کلنگ زنی پروژه احداث 2120 واحد مسکونی در منطقه کم برخوردار رسالت که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد، شهردار و اعضای شورای شهر و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، افزود: کار اصلی معاونت اقتصادی جذب سرمایه گذار و ایجاد رونق اقتصادی به شهر است که در این مسیر طی 15 ماه گذشته 10 قرارداد جدید سرمایه گذاری منعقد کرده ایم.
    وی اضافه کرد: یکی از سیاست های شورا و شهرداری مشهد کیفیت بخشی و ایجاد رونق در مناطق کم برخوردار است که در این مسیر شهردار مشهد تاکید بر ساخت 5000 واحد مسکونی مشارکتی در این مناطق دارد.
    وی با اشاره با بیان اینکه این درحالی است که از اول شورای اول تا شورای چهارم قرارداد 4000 هزار واحد مسکونی مشارکتی بسته شده است، اظهار کرد: از این تعداد 2500 واحد به بهره برداری رسیده و 1500 واحد نیز طی یکسال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
    خواجه نائینی ادامه داد: با توجه به تاکید شهردار مشهد بر ساخت 5000 واحد مسکونی طی سه سال آینده تاکنون قرارداد احداث 2500 واحد با سرمایه گذار بخش خصوصی بسته شده که عملیات اجرایی این واحدها در پروژه علویه و 2120 واحد نیز امروز آغاز شده است که در آن سرانه های آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و تجاری نیز پیش بینی شده است.
    معاون اقتصادی و رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری مشهد اضافه کرد: به نمایندگی از شورای شهر مشهد اعلام می کنم این آمادگی را داریم که هر جا که در مناطق کم برخوردار زمین مناسب وجود داشته باشد در صدور پروانه و زمین به حدی تخفیف قائل شویم که برای ورود سرمایه گذاران مقرون به صرفه باشد.
    وی گفت: در این مسیر دستگاه هایی که در این مناطق دارای زمین هستند نیز آماده صدور پروانه هستیم تا با همکاری همه مناطق کم برخوردار با سرعت رونق بگیرند.
     

    تعداد بازدید: 20
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر