• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 20
    کد: 165757
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۵

    شهردار جوان مشهد، الگویی برای مدیریت در کشور است/ اجرای چنین پروژه های بزرگی در مناطق کم برخوردار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است

    اگر سیما و فیزیک شهر مناسب نباشد خشونت ایجاد می کند لذا اجرای این گونه پروژه ها با رعایت استاندارهای ساخت وساز و الگو های شهرسازی به ویژه در مناطق کم برخوردار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
    نماینده مردم مشهد در مجلس در مراسم کلنگ زنی پروژه 2120 واحد مسکونی در منطقه کم برخوردار رسالت؛

     به گزارش معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، رضا شیران خراسانی در مراسم کلنگ زنی پروژه احداث 2120 واحد مسکونی در منطقه کم برخوردار رسالت که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد، شهردار و اعضای شورای شهر برگزار شد، افزود: با توجه به این موضوع برای موفق بودن این الگو در حد توان به شهردار مشهد کمک خواهم کرد.
    وی اضافه کرد: نیاز بشر به مسکن یکی از ضروریات زندگی است که با افزایش جمعیت بیشتر شده است و اگر برای تامین مسکن افراد جامعه فکری نشود هرجا که بتواند برای خود سرپناهی برپا خواهد کرد.
    وی تصریح کرد: حاشیه شهر مشهد اکنون از همت آباد گذر کرده است که یکی از دلایل آن بی توجهی به تامین مسکن مردم بوده است لذا برای کنترل و جلوگیری از توسعه حاشیه شهر ها باید به لایه های ضعیف و کم درآمد جامعه جهت صاحب خانه شدن کمک کرد و آموزش های لازم زندگی در یک شهر هوشمند را به آنها ارائه داد.
    شیران خراسانی با اشاره به اینکه سیمای ظاهری و فیزیک شهرها بر عملکرد روانی بشر تاثیر گذار است، ادامه داد: اگر سیما و فیزیک شهر مناسب نباشد خشونت ایجاد می کند لذا اجرای این گونه پروژه ها با رعایت استاندارهای ساخت وساز و الگو های شهرسازی به ویژه در مناطق کم برخوردار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
    *2120 واحد مسکونی با مشارکت شهرداری با هزینه 543 هزار میلیارد تومان احداث می شود
    حسینعلی زاده، رئیس هیئت مدیره شرکت بتن ساز تربت، مجری احداث پروژه مسکونی مشارکتی "زندگی" نیز در این مراسم گفت: مقدمات عملیات اجرایی 2120 واحد مسکونی با 281 هزار متر مربع زیربنا از چند ماه آغاز شد.
    وی اضافه کرد: این پروژه با اختصاص 158 هزار متر زمین و صدور پروانه از سوی شهرداری مشهد با هزینه 543 میلیارد تومان طی سه سال اجرایی خواهد شد.
    شیران در پایان گفت:  همچنین در این پروژه ‌110 مترمربع فضای بهداشتی، 12 هزار متر مربع فضای آموزشی، 6 هزار متر مربع مجموعه ورزشی، تجاری و کارگاهی به همراه مسجد و کتابخانه در نظر گرفته شده است

    تعداد بازدید: 20
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر