• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 145
    کد: 155262
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
    معاون اقتصادی شهردار و رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مشهد گفت:

    برای جذب سرمایه گذار هزینه ها را پایین می آوریم و حتی در مواردی سهم خود را کاهش میدهیم.

    برای جذب سرمایه گذار سهم خود را کاهش می دهیم
    معاون اقتصادی شهردار و رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مشهد گفت: برای جذب سرمایه گذار هزینه ها را پایین می آوریم و حتی در مواردی سهم خود را کاهش میدهیم.

     به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد دکتر رضا خواجه نائینی در کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد با موضوع سرمایه گذاری با هدف افزایش مدت اقامت در مشهد اظهار داشت: مدیریت جدید معاونت اقتصادی در بازه زمانی هر هفته یک فراخوان اقتصادی در روزنامه ها به منظور جذب سرمایه گذار منتشر می کند.
    معاون اقتصادی شهردار و رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مشهد با تاکید برگزاری این جلسات به صورت مستمر با موضوع افزایش مدت اقامت در شهر مشهد ادامه داد: در حوزه پروژه های تفریحی آمادگی کامل داریم تا پیشنهادات را اجرایی کنیم.
    وی با بیان این که شهرداری فضا برای پیاده سازی ایده ها را داراست یادآور شد: برای جذب سرمایه گذار هزینه ها را پایین می آوریم و حتی در مواردی سهم خود را کاهش می¬دهیم.
    نائینی افزود: خانه داروغه، پارک مینیاتوری، پارک گیاه شناسی، باغ گلها و دیگر خانه های تاریخی شهر از جمله مکان های تفریحی است که میتواند اوقات زائران را پر کند و منجر به ماندگاری بیشتر شود.
    وی ضمن اشاره به این که به منظور توسعه باغ گلها سرمایه گذار جذب شده است بیان کرد: متاسفانه هتل ها برنامه خاصی برای اقامت کنندگان خود در جهت معرفی و آشناسازی آنان با اماکن تفریحی ندارند.
    وی با اعلام این که شهرداری آماده همکاری است تابرنامه تفریحی مشخصی با رده های مختلف درآمدی برای اقامت کننده گان تهیه شود افزود: تفاوت ما با دولت این است که می¬توانیم پیشنهادها را در بازه زمانی سه هفته ای تبدیل به لایحه و اجرا کنیم.

    تعداد بازدید: 145
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر