• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 191
    کد: 152184
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
    معاون اقتصادی شهردار و رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری مشهد مقدس

    فروش تمام 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط 2 و 3 مترو مشهد

    با پایان یافتن مهلت تمدید شده فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد، تمام این اوراق به فروش رسید که هر سه ماه سود علی‌الحساب 20 درصدی آن پرداخت خواهد شد.
    فروش تمام 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط 2 و 3 مترو مشهد

    معاون اقتصادی شهردار و رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری مشهد مقدس گفت: تمام 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط 2 و 3 قطارشهری مشهد مقدس در مهلت مقرر تعیین شده فروخته شد.
    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی با اعلام این خبر اظهار داشت: فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد به میزان 700 میلیارد تومان از روز 22 اردیبهشت ماه سال جاری در تمامی شعب بانک آینده آغاز شد.
    وی افزود: در مرحله اول که تا 27 اردیبهشت‌ ماه ادامه داشت، بیش از 400 میلیارد تومان از این اوراق فروخته شد.
    خواجه نائینی ادامه داد: با توجه به استقبال خوب مردم از این اوراق، عرضه آن به مدت 4 روز یعنی تا یکم خردادماه جاری تمدید شد.
    وی تصریح کرد: روز گذشته با پایان یافتن مهلت تمدید شده فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد، تمام این اوراق به فروش رسید که هر سه ماه سود علی‌الحساب 20 درصدی آن پرداخت خواهد شد.
    معاون اقتصادی شهردار مشهد مقدس خاطرنشان ساخت: با توجه به استقبال خوب مردم در خرید این اوراق و مشارکت در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی شهر مشهد، از تمام کسانی که در خرید این اوراق مشارکت کرده‌اند؛ تشکر می‌کنیم.
    خواجه نائینی افزود: همچنین از دولت محترم و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که همکاری لازم را در زمینه صدور مجوز انتشار این اوراق داشته‌اند قدردانی می‌نماییم. 

    تعداد بازدید: 191
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر