• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 150
    کد: 142347
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
    رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر در نشست هم‌اندیشی مدیریت شهری و اتاق اصناف مشهد:

    موفقیت شهرداری در گرو موفقیت شهر و شهروندان است

    ساخت تجاری‌های خطی مشکلات بسیاری دارد که از جمله می‌توان به کمبود پارکینگ، سرویس بهداشتی و ... اشاره کرد، لذا مجتمع‌های تجاری احداث شدند تا همه امکانات لازم برای کسبه و مردم را داشته باشند.
    رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر در نشست هم‌اندیشی مدیریت شهری و اتاق اصناف مشهد: موفقیت شهرداری در گرو موفقیت شهر و شهروندان است

     رییس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهرمشهد مقدس گفت: منطقه 12 مشهد نیازمند احداث مجتمع‌های تجاری و اداری است.
    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، احمد نوروزی در نشست هم اندیشی مدیریت شهری و اتاق اصناف مشهد که به همت شهرداری منطقه 12 برگزار شد، اظهار داشت: منطقه 12 مشهد با درایت مفیدی و صابری‌فر بنا گذاشته شد و امروز یکی از بهترین مناطق برای توسعه شهر مشهد است.
    وی افزود: شهر مشهد نیازمند مراکز شهری جدید است زیرا قبلا فقط این مراکز در اطراف حرم مطهر و هسته مرکزی شهر بود ولی کم کم در همه جای شهر پراکنده شد.
    احداث مجتمع تجاری در مرکز شهر توجیه اقتصادی ندارد
    رییس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ادامه داد: ساخت تجاری‌های خطی مشکلات بسیاری دارد که از جمله می‌توان به کمبود پارکینگ، سرویس بهداشتی و ... اشاره کرد، لذا مجتمع‌های تجاری احداث شدند تا همه امکانات لازم برای کسبه و مردم را داشته باشند.
    نوروزی عنوان کرد: احداث مراکز تجاری در مرکز شهر، دیگر توجیه اقتصادی ندارد اما باید مطالعه شود تا ببینیم کدام مناطق از شهر نیازمند احداث مجتمع‌های تجاری می‌باشد که منطقه 12 نیز یکی از مناطق نیازمند به احداث مجتمع‌های تجاری و اداری شهر مشهد می‌باشد.
    رویکرد ما همراهی با مردم و اصناف است
    وی خاطرنشان ساخت: ما موفقیت شهرداری را در موفقیت شهر و شهروندان می‌دانیم. در دوره قبل مدیریت شهری قفل به شهر زدند اما رویکرد ما، همراهی با مردم و اصناف است که امیدواریم در این راستا بتوانیم از خرد جمعی استفاده کنیم.
    رییس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: قیمت زمین در این منطقه ارزان است لذا می‌توان مجتمع‌هایی را براساس نیازهای مردم و صنوف و با مشارکت خود اصناف و کسبه و به قیمت تمام شده احداث نمود.
    نوروزی افزود: مجموعه و مجتمعی که خدمات مطلوب‌تری داشته باشد، فعالیت آن نیز اقتصادی‌تر خواهد بود لذا ما از احداث مجتمع‌های با کیفیت حمایت می‌کنیم.
    وی در پایان به سئوال روسای اتحادیه‌های صنفی پاسخ داد.

    تعداد بازدید: 150
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر