• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 165
    کد: 141847
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
    معاون اقتصادی شهردار مشهد خبر داد

    اولین قرارداد مشارکتی شهردار مشهد به حمایت از محرومین اختصاص یافت

    ظهر امروز قرارداد احداث پروژه مشارکتی علویه با موسسه خیریه مسکن سازان اهل بیت توس (ع) به امضای شهردار مشهد رسید
    معاون اقتصادی شهردار مشهد خبر داد اولین قرارداد مشارکتی شهردار مشهد به حمایت از محرومین اختصاص یافت

    معاون اقتصادی شهردار و رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری مشهد از امضاء و ارائه لایحه اولین قرارداد مشارکتی توسط مهندس تقی زاده خامسی، شهردار مشهد با یک موسسه خیریه جهت احداث پروژه ای در حاشیه شهر مشهد همزمان با شب ولادت رسول اکرم و امام صادق (ع) خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، ظهر امروز قرارداد احداث پروژه مشارکتی علویه با موسسه خیریه مسکن سازان اهل بیت توس (ع) به امضای شهردار مشهد رسید. این پروژه در راستای حمایت از خانواده های محروم و یا دارای معلول با زیربنای 20847 مترمربع و با سرمایه گذاری 331 میلیارد ریال با مشارکت شهرداری مشهد طی مدت ٤٢ ماه در بلوار پنجتن احداث خواهد شد.

    پروژه علویه مشتمل بر 174 واحد مسکونی و دارای مراکز درمانی و فرهنگی خواهد بود که پس از احداث توسط موسسه خیریه مسکن سازان اهل بیت توس (ع) در اختیار افراد بی بضاعت قرار داده خواهد شد.

    همچنین دکتر خواجه نائینی از تامین 74 درصد زمین پروژه و ارائه پروانه رایگان توسط شهرداری مشهد در راستای حمایت از این پروژه خیریه خبر داد.

    معاون اقتصادی شهردار مشهد در پایان اظهار داشت؛ باتوجه به دستور صریح شهردار محترم مشهد و رویکرد شورای شهر، شهرداری مشهد از پروژه های مشارکتی در راستای حمایت از محرومین استقبال کرده و از هرگونه همراهی دریغ نخواهد کرد. 

    تعداد بازدید: 165
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر