• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 209
    کد: 141150
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۰۵

    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد:
    ٣ پروژه مشارکتی آماده بهره‌برداری است/ پیشرفت 70 درصدی 13 پروژه درحال اجرا

    پروژه‌های سرمایه‌گذاری و مشارکتی فعلی با کاربری مسکونی، اداری، تجاری، پارکینگ عمومی‌ و ورزشی اجرایی شده و کاربری‌های تفریحی در معاونت خدمات شهری شهرداری تعریف می‌شوند.
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد: ٣ پروژه مشارکتی آماده بهره‌برداری است/ پیشرفت 70 درصدی 13 پروژه درحال اجرا

    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد گفت: ٣ پروژه مشارکتی زیتون، پارکینگ امام‌رضا(ع) و آبان، آماده بهره‌برداری است.
    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، هادی محمدی‌مقدم با بیان این خبر اظهار کرد: طی سال‌های ٨٨ تا ٩۶، قرارداد ١٩ پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی ازسوی شهرداری مشهد با سرمایه‌گذاران منعقد شد.
    وی افزود: از مجموع پروژه‌های مشارکتی مربوط به دوره‌های گذشته مدیریت شهری، ۶ پروژه به‌علت مشکلات مالی سرمایه‌گذار یا مباحث قضایی، تعطیل و نیمه‌تعطیل است و ١٣ پروژه نیز با ایجاد اشتغال برای ٢هزار نفر در مراحل اجرایی قرار دارد.
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد تصریح کرد: ٣ پروژه مشارکتی زیتون، پارکینگ امام‌رضا(ع) و آبان، آماده بهره‌برداری است و ١٣ پروژه درحال اجرا نیز به‌طور‌میانگین ٧٠درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
    وی با اشاره به فروش سهم شهرداری مشهد از ۶ پروژه مشارکتی، بیان کرد: پروژه‌های معلم، پایتخت، صدر، ایثار، ١٧شهریور، ایثار و آفتاب به‌صورت‌کامل به سرمایه‌گذاران واگذار شده است.
    محمدی‌مقدم با اشاره به پراکندگی پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری در نقاط مختلف شهر، گفت: پروژه مشارکتی ملل در حاشیه بزرگ‌راه فجر، پروژه زیتون در منطقه طلاب و پروژه آبان در بولوار‌ هاشمیه اجرایی شده است.
    وی افزود: پروژه ١٣١٢واحدی یاس با ٧٣درصد پیشرفت فیزیکی در یک منطقه کم‌برخوردار با ویژگی آپارتمان‌های مناطق برخوردار، استانداردهای روز و کیفیت بالا درحال اجراست.
    محمدی‌مقدم درخصوص ارزش و متراژ پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری مشهد بیان کرد: ارزش مالی این پروژه‌ها برمبنای قراردادهای منعقدشده در زمان‌های مختلف، ١٩۵٠ میلیارد تومان به متراژ یک‌میلیون و ٣۵٠هزار مترمربع است.
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد افزود: پروژه‌های سرمایه‌گذاری و مشارکتی فعلی با کاربری مسکونی، اداری، تجاری، پارکینگ عمومی‌ و ورزشی اجرایی شده و کاربری‌های تفریحی در معاونت خدمات شهری شهرداری تعریف می‌شوند. 

    تعداد بازدید: 209
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر