• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 135
    کد: 139727
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری خبر داد؛

    احداث پردیس هیجان در بوستان خورشید

    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری مشهد از راه‌اندازی پردیس هیجان در بوستان خورشید خبر داد.
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری خبر داد؛ احداث پردیس هیجان در بوستان خورشید

    محمدهادی محمدی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره احداث پردیس هیجان در بوستان خورشید مشهد مقدس گفت: شهرداری مشهد مقدس به‌منظور استفاده از توان، سرمایه و مشارکت بخش خصوصی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و همچنین اهمیت غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان پروژه تفریحی و گردشگری پردیس هیجان را در بوستان خورشید به روش ساخت، بهره‌برداری و انتقال تعریف کرده است.
    وی افزود: مبلغ کل سرمایه‌گذاری ثابت این پروژه معادل ٩١ میلیارد و ٩١٩ میلیون ریال است که به مدت ١١ سال (یک سال ساخت و ١٠ سال بهره‌برداری) توسط شرکت توسعه گردشگری آرمان نگاه شمس احداث می‌شود.
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های معاونت اقتصادی با تأکید بر حفظ صرف و صلاح شهرداری و سرمایه‌گذار بیان کرد: بر اساس جدول گردش نقدینگی پروژه، ١۵ درصد از درآمدهای ناخالص حاصل از پروژه (فروش بلیت و اجاره دادن غرفه‌ها) قبل از کسر هزینه‌ها متعلق به شهرداری مشهد مقدس است و ٨۵ درصد دیگر آن به سرمایه‌گذار تعلق می‌گیرد. البته تأمین کلیه هزینه‌های سرمایه‌گذاری، جاری و عملیاتی سالیانه مربوط به پروژه به عهده سرمایه‌گذار است.
    محمدی‌مقدم در پایان یادآور شد: لایحه پروژه پردیس هیجان در کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر مطرح شده است و پس از ارائه نقطه‌نظرات نهایی و ابلاغ مصوبه از سوی شورای شهر مشهد، قرارداد مربوط برای اجرایی شدن به سرمایه‌گذار ابلاغ می‌شود. 

    تعداد بازدید: 135
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر