• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 66
    کد: 139723
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
    با انتشار یک هزار و 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خطوط قطار شهری مشهد محقق شد؛

    تعهد دولت برای بازپرداخت 650 میلیارد تومان از اصل اوراق مشارکت قطار شهری مشهد

    دولت متعهد شده تا 150 میلیارد تومان از اصل اوراق مشارکت خط 2 قطار شهری به همراه سود متعلق به آن را پرداخت نماید.
    با انتشار یک هزار و 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خطوط قطار شهری مشهد محقق شد؛ تعهد دولت برای بازپرداخت 650 میلیارد تومان از اصل اوراق مشارکت قطار شهری مشهد

    مدیر تامین منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد مقدس گفت: تاکنون از یک هزار و 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر شده توسط شهرداری مشهد برای خطوط قطار شهری، دولت متعهد به بازپرداخت 650 میلیارد تومان از اصل آن شده است.
    محمد عنبری با اعلام این خبر افزود: طی سال‌های 92 تا 94، یک هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خطوط قطار شهری مشهد منتشر شده که بازپرداخت 50 درصد اصل و سود آن بر عهده دولت است.
    وی افزود: یعنی دولت متعهد شده، 500 میلیارد تومان از اصل این یک هزار میلیارد تومان از اوراق منتشر شده با سود آن را پرداخت نماید.
    مدیر تامین منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد مقدس خاطرنشان کرد: همچنین 500 میلیارد تومان دیگر نیز اوراق مشارکت برای خط 2 قطار شهری منتشر شده که در این مورد دولت متعهد به پرداخت اصل و سود 30 درصد از اوراق شده است.
    عنبری ادامه داد: به تعبیر دیگر دولت متعهد شده تا 150 میلیارد تومان از اصل این اوراق به همراه سود متعلق به آن را پرداخت نماید.
    وی بیان کرد: در مجموع تاکنون از یک هزار و 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر شده شهرداری مشهد برای خطوط قطار شهری، دولت متعهد به بازپرداخت 650 میلیارد تومان از اصل این اوراق به‌علاوه سود متعلقه است که تاکنون بخشی از آن پرداخت شده و بخشی دیگر نیز در آینده باید پرداخت شود.

    تعداد بازدید: 66
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر