• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 102
    کد: 139277
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
    معاون اقتصادی شهردار مشهد:

    تنوع سازی روش‌های تامین منابع مالی در حوزه شهرداری

    ما به دنبال این هستیم تا سرمایه گذاران کشورهای حوزه خلیج فارس به ویژه سرمایه گذاران شیعه ساکن کشورهای خارجی را نیز جذب کنیم
    معاون اقتصادی شهردار مشهد: تنوع سازی روش‌های تامین منابع مالی در حوزه شهرداری

    رضا خواجه نائینی با حضور در غرفه ایسنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به برنامه‌های پیش روی شهرداری مشهد در حوزه اقتصادی اظهار کرد: موضوع تنوع سازی روش‌های تامین مالی در حوزه شهرداری از جمله برنامه‌های اصلی ماست و ما در چندین حوزه این اهداف را پیش می‌بریم.

    وی با بیان اینکه از طریق فروش اوراق و دیگر روش‌ها به دنبال افزایش درآمدها در این حوزه هستیم، درباره اینکه آیا شهرداری برای کاهش درآمدهای خود از طریق فروش تراکم برنامه‌ای دارد یا خیر؟ اظهار کرد: طرح جامع مشهد تهیه شده و شهردار به دنبال تصویب نهایی این طرح است.

    وی درباره اینکه این طرح چه زمانی برای اجرا ابلاغ خواهد شد، خاطرنشان کرد: با وزارت مسکن و شهرسازی در این زمینه صحبت‌هایی شده و این طرح انشالله طی یک ماه آینده ابلاغ خواهد شد. با ابلاغ طرح جامع مشکلات سرمایه گذاری نیز حل خواهد شد.

    وی با اشاره به جمعیت دو میلیونی زائران خارجی مشهد و همچنین جمعیت 25 میلیونی زائران داخلی در هر سال اظهار کرد: ما به دنبال این هستیم تا سرمایه گذاران کشورهای حوزه خلیج فارس به ویژه سرمایه گذاران شیعه ساکن کشورهای خارجی را نیز جذب کنیم که قطعا با تصویب طرح جامع این مهم زودتر تحقق خواهد یافت.

     

    تعداد بازدید: 102
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر