• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 134
    کد: 137126
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد:

    پردیس هیجان در بوستان خورشید مشهد راه‌اندازی می‌شود

    پردیس هیجان در بوستان خورشید مشهد مقدس واقع در منطقه 9 شهرداری مشهد به روش ساخت، بهره برداری و انتقال(b.o.t) اجرا می‌شود.
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد: پردیس هیجان در بوستان خورشید مشهد راه‌اندازی می‌شود

     محمدهادی محمدی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی معاونت اقتصادی اظهار داشت: شهرداری مشهد مقدس در راستای اجرای اصل 44 اصل قانون اساسی و اهداف کلان توسعه شهری، گسترش فضاهای تفریحی و گردشگری و برای استفاده از توان و سرمایه و مشارکت بخش خصوصی در نظر دارد عملیات احداث، تجهیز، راه اندازی و بهره برداری از مجموعه تفریحی و گردشگری "پردیس هیجان" را صورت دهد.
    وی افزود: این پردیس در بوستان خورشید مشهد مقدس واقع در منطقه 9 شهرداری مشهد به روش ساخت، بهره برداری و انتقال(b.o.t) اجرا می‌شود.
    مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد مقدس عنوان کرد: مبلغ کل سرمایه‌گذاری نزدیک به 9 میلیارد تومان است که برای این پروژه شهرداری مشهد باید پیوست فرهنگی اجتماعی آن را تهیه و به شورای اسلامی شهر مشهد برای تائید ارائه می‌کرد.
    محمدی مقدم ادامه داد: موضوع پیوست فرهنگی در جلسه اخیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس مطرح و به تائید رسید که پیرو آن، موضوع پروژه، فرآیند تصویب خود را طی خواهد کرد.

    تعداد بازدید: 134
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر