• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 101
    کد: 136983
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۰۶
    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد:

    سرمایه‌گذاری در مشهد باید مبتنی بر نیاز زائران و مجاوران باشد

    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد گفت: سرمایه گذاری در مشهد باید مبتنی بر نیاز زائران و مجاوران باشد.

    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد: سرمایه‌گذاری در مشهد باید مبتنی بر نیاز زائران و مجاوران باشد

    احمد نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی معاونت اقتصادی اظهار داشت: یکی از نکاتی که در شورای پنجم شهر مشهد و به ویژه در کمیسیون اقتصادی در اولویت قرار دارد این است که سرمایه‌گذاری باید در پروژه‌هایی صورت بگیرد که موردنیاز شهر مشهد است.

    وی با اشاره به اینکه برای این منظور ابتدا باید اولویت‌ها و نیازهای شهر را از سوی شهروندان و زائران احصاء کنیم تصریح کرد: در این زمینه نیاز به کارهای مطالعاتی است تا براساس آن کمبودهای شهر مشهد استخراج شوند.

    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد مقدس ادامه داد: پس از مرحله آسیب شناسی و احصاء نیازهای شهری باید وارد مرحله تعریف پروژه‌های مورد نیاز شویم و در گام بعد اجرایی شدن آنها را به سرمایه گذاران پیشنهاد دهیم.

    نوروزی عنوان کرد: نکته مهم این است که باید بستر مناسبی برای بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در مشهد مقدس فراهم شود و بخش خصوصی و مردم را در این زمینه ترغیب کنیم؛ مدل صحیح این است که شهرداری نیز منفعت خود را در اجرای پروژه‌ها توسط بخش خصوصی ببیند و در واقع رقیبی برای بخش خصوصی در این حوزه نباشد.

    وی تصریح کرد: علاوه بر این باید این نکته را مدنظر داشت که الزاماً سرمایه‌گذاری احداث مجموعه‌های تجاری نیست بلکه حوزه‌های بسیار زیادی در حوزه گردشگری، تفریحی و... دارد که باید فعال شود.

     

    تعداد بازدید: 101
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر