• پنج شنبه،28 تیر 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 174
    کد: 135741
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
    در نشست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد با هیئت سرمایه گذاری ایتالیایی مطرح شد :

    زمینه سرمایه‌گذاری ایتالیا در مشهد فراهم می‌شود

    دبیر جاده ابریشم اروپا گفت: کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا آماده سرمایه‌گذاری در مشهد هستند و زمینه این سرمایه گذاری فراهم می‌شود.

    در نشست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد با هیئت سرمایه گذاری ایتالیایی مطرح شد : زمینه سرمایه‌گذاری ایتالیا در مشهد فراهم می‌شود

    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، جان روزاریو فلگرینو ظهر امروز در جلسه مشترک هیئت سرمایه گذاری ایتالیا و مشهد اظهار داشت: ایتالیا علاوه بر اینکه با هدف ارائه طرح و ایده به ایران آمده قصد خلق شغل دارد.

    وی با اشاره به این که در اجرای طرح‌های خود به هیچ عنوان قصد آسیب به محیط زیست را نداریم و با طرح‌هایی که این قصد را داشته باشند همکاری نمی‌کنیم بیان کرد: برای انجام پروژه‌های بزرگ نیاز است که مهندسان داخلی و خارجی به مذاکره و بازدید بپردازند و پس از رسیدن به نتیجه تکنولوژی‌ها به ایران معرفی می‌شوند.

    دبیر جاده ابریشم اروپا عنوان کرد: تمام استانداردهای ارائه شده از طریق ایتالیا دارای معتبرترین استاندارد اروپا است و تمام طرح‌ها نیز ضد زلزله و صد در صد مقرون به صرفه خواهد بود.

    جان روزاریو فلگرینو با اشاره به این که سه پروژه اصلی برای کشور ایران پیشنهاد شده، در مورد این پروژه ها گفت: مهم‌ترین این پروژه‌ها هتل‌های پنج ستاره‌ای است که از لحاظ قیمتی مطابق با مهمانسراهاست و تنها به فضای 43 متری نیاز دارد.

    وی با اعلام این که خدمات استراحت در این هتل یک تا دوساعته برای رانندگان بین راهی رایگان است افزود: با توجه به این که تعداد تصادفات رانندگی در جاده‌ها به دلیل بی‌خوابی راننده‌ها منجر به مرگ تعداد بیشماری از مردم می‌شود این خدمات به صورت رایگان در اختیار راننده و شاگرد راننده قرار می‌گیرد.

    جان روزاریو فلگرینو با بیان این که شرکت ما نماینده 906 شرکت اروپایی است ادامه داد: اروپا آمادگی سرمایه گذاری در ایران را دارد.

     

    تعداد بازدید: 174
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر