• پنج شنبه،28 تیر 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 140
    کد: 135498
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
    عضو کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد:

    باید قفل رونق سرمایه‌گذاران قدیمی شهر مشهد باز شود

    مهم‌ترین شرط سرمایه‌گذاری فضای آرام و امن است لذا باید قفل رونق سرمایه‌گذاران قدیمی در شهر مشهد باز شود.
    عضو کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد: باید قفل رونق سرمایه‌گذاران قدیمی شهر مشهد باز شود

    عضو کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مهم‌ترین شرط سرمایه‌گذاری فضای آرام و امن است لذا باید قفل رونق سرمایه‌گذاران قدیمی در شهر مشهد باز شود.
    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی، سید محسن حسینی پویا در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برنامه شورای اسلامی شهر برای جذب سرمایه‌گذاران در شهر مشهد عنوان کرد: سرمایه‌گذاری روند خاصی دارد و باید زمینه ها و پیش شرط های لازم در این خصوص فراهم شود، لذا صرفاً با دعوت از سرمایه‌گذاران این موضوع در شهر رونق نمی‌گیرد.
    عضو کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه مهم‌ترین شرط سرمایه‌گذاری فضای آرام و امن و مهم تر از آن احساس امنیت است، تصریح کرد: سرمایه‌گذاران سرمایه خود را به جایی می‌برند که احساس امنیت داشته باشند.
    حسینی پویا گفت: بهترین راه و به عنوان اولین قدم، باز کردن قفل سرمایه‌گذاری های قدیمی شهر مشهد در اولویت خواهد بود چرا که این خود مشوقی برای حضور دیگر سرمایه‌گذاران در شهر مشهد است.
    وی در پایان خاطرنشان کرد: در این راستا باید ابتدا سرمایه‌گذاران داخلی و سپس سرمایه‌گذاران خارجی جذب شودند که امیدواریم این موضوع به زودی در شهر مشهد محقق شود.
     

    تعداد بازدید: 140
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر