• پنج شنبه،28 تیر 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 107
    کد: 134710
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۸
    عضو شورای اسلامی شهر مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار ما:

    شرایط جذب سرمایه‌گذار خارجی در مشهدمقدس را فراهم می‌کنیم

    عضو شورای شهر مشهدمقدس با اشاره به محدود بودن سرمایه‌های داخلی، حرکت به‌سمت جذب سرمایه‌گذار خارجی را مانند تمام دنیا از ابزار شکوفایی اقتصاد و اشتغال برشمرد و گفت: باید برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن کنیم.

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار ما: شرایط جذب سرمایه‌گذار خارجی در مشهدمقدس را فراهم می‌کنیم

    مجتبی بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ما در زمینه اهمیت سرمایه‌گذاری در مشهدمقدس اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص کلان‌شهر مشهد بسترسازی جهت ورود سرمایه باید در اولویت کاری قرار گیرد.

    بهاروند با اشاره به رکود اقتصادی حاکم بر کشور و شهر مشهد، راهکار ایجاد شکوفایی اقتصادی و ایجاد اشتغال و سرعت بخشیدن به چرخه اقتصاد شهر را جذب سرمایه‌های خارجی دانست.

    رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای پنجم مشهدمقدس بیان کرد: با عنایت به اهمیت این موضوع اعضای شورای پنجم در دوران انتقالی شورا نیز به این مهم پرداخته و شخصاً با بسیاری سرمایه‌گذاران بزرگ جهت ورود به بازار مشهد و سرمایه‌گذاری در این شهر مذاکره کرده‌ام.

    بهاروند با اشاره به محدود بودن سرمایه‌های داخلی حرکت به سمت جذب سرمایه‌گذار خارجی را مانند تمام دنیا از ابزار شکوفایی اقتصاد و اشتغال برشمرد و گفت: باید برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن کنیم.

    وی با اشاره به لزوم تامین امنیت سرمایه‌گذار این مسئله را منوط به همکاری تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های شهری و کشوری دانست و بیان داشت: شورای شهر به تنهایی نمی‌تواند امنیت سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری را در شهر مشهد تامین کند. این مسئله مستلزم همکاری تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط است که خوشبختانه در سطح استان و ملی به‌خوبی شاهد آن هستیم.

    بهاروند در مورد اولویت سرمایه‌گذاری خُرد و یا سرمایه‌گذاری کلان در شهر مشهد اظهار داشت: برای ما هیچ تفاوتی میان سرمایه‌گذار خُرد یا کلان نیست. این‌که سرمایه‌گذار خُرد بیاید و ما بگوییم فقط موافق سرمایه‌گذار کلان هستیم یا بالعکس اصلاً مورد تائید و دستور کار ما نیست. از هر سرمایه‌گذاری در هر حد و اندازه استقبال و درصدد جذب آن خواهیم بود.

     

    تعداد بازدید: 107
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر