• پنج شنبه،28 تیر 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 64
    کد: 132877
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۱۵
    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای چهارم مشهد:

    شهرداری مشهد را با بدهی ۲۰۰۰ میلیاردی تحویل گرفتیم/ بدهی‌های شورای چهارم معوق نشد

    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای چهارم مشهد گفت: شهرداری مشهد در این دوره با حدود دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی تحویل گرفته شده است و تلاش زیادی صورت گرفت تا این بدهی‌ها تسویه شود.

    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای چهارم مشهد: شهرداری مشهد را با بدهی ۲۰۰۰ میلیاردی تحویل گرفتیم/ بدهی‌های شورای چهارم معوق نشد

    علی‌اصغر نخعی‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در شورای چهارم شهر مشهد، هیچ یک از بدهی‌ها معوقه نشده است و سودی که بابت بدهی‌های شهرداری در این دوره پرداخت شده مربوط به بدهی‌های باقیمانده از دوره گذشته است.

    رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: شهرداری مشهد در این دوره با حدود 2 هزار و 200 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفته شده است و تلاش زیادی صورت گرفت تا این بدهی‌ها تسویه شود.

    نخعی راد با اشاره به اینکه از ناحیه فروش اوراق مشارکت خطوط 2 و 3 قطار شهری مشهد مقدس نیز بدهی روی دوش شهرداری باقی‌مانده بود، تصریح کرد: این بدهی‌ها به موقع پرداخت نشده بود و حتی حدود 700 میلیارد تومان بابت دیرکرد به آن تعلق گرفته بود اما با تلاش شهرداری مشهد و شورای چهارم این مبلغ نیز تسویه شد تا مشمول دیرکرد و جریمه اضافه نشود.

    وی افزود: در مجموع شورای چهارم جریمه دیرکرد به میراث نگذاشته است و جرایم دوره گذشته را نیز پرداخت کردیم.

     

    تعداد بازدید: 64
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر