• پنج شنبه،28 تیر 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 89
    کد: 130650
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
    شورای اسلامی شهر تصویب کرد؛

    تمدید 3 هفته‌ای مهلت تهیه پیوست فرهنگی پروژه مشارکتی حافظ

    در جلسه علنی شورا، نظریه مشترک کمیسیون‌های برنامه و بودجه و امور اقتصادی شورا در زمینه اصلاح دستورالعمل‌ها و روش‌های اجرایی فرآیند سرمایه‌گذاری و مشارکت در شهرداری مشهد مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.
    شورای اسلامی شهر تصویب کرد؛ تمدید 3 هفته‌ای مهلت تهیه پیوست فرهنگی پروژه مشارکتی حافظ

     اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه علنی سه شنبه 20 تیر ماه شورا، با تمدید 3 هفته‌ای مهلت تهیه پیوست فرهنگی پروژه مشارکتی حافظ موافقت کردند.
    به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در جلسه علنی سه شنبه 20 تیر ماه شورای اسلامی شهر مشهد درخواست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد برای افزایش مهلت تهیه پیوست فرهنگی و اجتماعی پروژه مشارکتی حافظ مورد بررسی قرار گرفت.
    با پیشنهاد رییس شورا و موافقت اعضا، مقرر شد شهرداری مشهد حداکثر تا نیمه مردادماه سال جاری نسبت به تهیه پیوست فرهنگی و اجتماعی پروژه مذکور اقدام و آن را به شورای اسلامی شهر ارائه کند.
    دیگر دستور کار شورای اسلامی شهر بررسی تفاهم‌نامه امکان‌سنجی اراضی متعلق به شهرداری با واحدهای آپارتمانی مسکونی مجتمع چشم‌انداز بود.
    اعضای حاضر در جلسه با اکثریت آرا نظریه کمیسیون امور اقتصادی شورا را تصویب کردند و بر این اساس شهرداری مشهد مجاز شد که براساس شرایط مندرج در تفاهم‌نامه بخشی از اراضی آبشار و شاملو متعلق به خود همراه با پروانه ساختمانی را براساس قیمت‌گذاری هیات کارشناسی دادگستری، با واحد‌های آپارتمانی مسکونی مجتمع چشم‌انداز متعلق به شرکت عمارت هشتم شرق معاوضه کند.
    براساس تبصره مصوبه شورا، شهرداری موظف شد نسبت به تحویل‌گیری 10 درصد واحدهای احدائی این مجتمع به قیمت تمام شده اقدام و گزارش آن را تا پایان مرداد ماه به شورای اسلامی شهر مشهد ارائه کند.
    در ادامه جلسه علنی شورا، نظریه مشترک کمیسیون‌های برنامه و بودجه و امور اقتصادی شورا در زمینه اصلاح دستورالعمل‌ها و روش‌های اجرایی فرآیند سرمایه‌گذاری و مشارکت در شهرداری مشهد مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.
    طبق مصوبه شورا، در صورتی که که انتخاب سرمایه‌گذار از طریق فراخوان انجام شود، باید اسناد و مدارک لازم برای فراخوان توسط مدیریت اداری، مالی و پشتیبانی با همکاری مدیریت سرمایه‌گذاری و مشارکت‍‌های اقتصادی تهیه شود.

    تعداد بازدید: 89
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر