• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 57
    کد: 127179
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    معاون اقتصادی شهردار مشهد در بازدید از گروه مشاوران جوان به مناسبت هفته جوان:

    وجود جوانان در عرصه مدیریت شهری، یک برکت است

    با وجود آن‌که فعالیت‌های اداری سازمان‌ها به کندی انجام می‌شود اما این فعالیت‌ها در معاونت اقتصادی به خوبی انجام شده و این معاونت اکنون، در حوزه خود پیش‌قدم بوده و از دیگر شهرداری‌ها، چند گام جلوتر است.
    معاون اقتصادی شهردار مشهد در بازدید از گروه مشاوران جوان به مناسبت هفته جوان:وجود جوانان در عرصه مدیریت شهری، یک برکت است

    معاون اقتصادی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های اقتصادی شهرداری مشهد، فعالیت و حضور جوانان در عرصه مدیریت شهری را به فال نیک گرفت و یک برکت دانست.

    به گزارش روابط  معاونت اقتصادی  شهرداری مشهد، محمدرضا مزجی در بازدید از فعالیت‌های گروه مشاوران جوان اظهار کرد: وجود جوانان در عرصه مدیریت شهری، یک برکت است که باید از این ظرفیت بهره‌های فراوانی برد.

    وی بیان کرد: با وجود آن‌که فعالیت‌های اداری سازمان‌ها به کندی انجام می‌شود اما این فعالیت‌ها در معاونت اقتصادی به خوبی انجام شده و این معاونت اکنون، در حوزه خود پیش‌قدم بوده و از دیگر شهرداری‌ها، چند گام جلوتر است.

    این مقام مسوول با اشاره به شوون مختلف سرمایه‌گذاری و مشارکت در معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: سرمایه‌گذاری بر روی پروژه‌ها، عرضه اوراق مشارکت، فعالیت‌های بازرگانی، صدور پروانه ساختمانی و فروش زمین از جمله اقداماتی است که در این حوزه باجدیت دنبال می‌شود.

    معاون اقتصادی شهرداری مشهد عنوان کرد: متاسفانه شهرداری‌ها به سوی سرمایه‌گذاری نرفته‌اند و فعالیت خود را فقط در حوزه مشارکت‌ها متمرکز نموده‌اند که این رویه نیاز به تغییر دارد.

    مزجی افزود: گاهی مشارکت‌جویی شهرداری سبب می‌شود تا این دستگاه به صورت یک دستگاه تصدی‌گر ظاهر شود. این درحالی‌ست که تصدی‌گری کار دستگاه‌های عمومی نیست. دستگاه‌های عمومی باید به چابک‌سازی فعالیت‌ها بپردازند.

    رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد، با اشاره به بدهی کلان بانکی گفت: شهرداری مشهد در خصوص بدهی‌های بانکی خود، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است. به عبارتی دیگر توانستیم با استفاده از روش‌های مذاکره نوین و با تعامل سازنده با بانک‌ها، آن‌ها را راضی کنیم که به جای بدهی‌شان، از ما زمین و پروانه بگیرند.

    در انتها وی خاطرنشان کرد: تاکنون توانسته‌ایم ۲ هزار میلیارد تومان از بدهی‌های شهرداری مشهد به بانک‌ها را پرداخت کنیم که از این رقم، هزار و ۱۸۸میلیارد تومان آن را پروانه ساختمانی صادر کرده‌ایم. با این کار در واقع ۴هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در مشهد محقق شده است. 

    تعداد بازدید: 57
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر