• پنج شنبه،03 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 93
    کد: 126871
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
    معاون اقتصادی شهرداری مشهد خبر داد:

    طرح احیا و بازسازی قلعه وکیل آباد؛ بزرگترین مرکز گردشگری شرق کشور/ پیش بینی تأمین نقدینگی از بانک و معامله در بورس

    پیگیری افزایش سرمایه شرکت سپهر وکیل آباد جهت سرمایه گذاری در مرحله اول برای 2700 میلیارد تومان و تکمیل تملکات اراضی بجمهن دو فعالیت بزرگ و مهم در دست اقدام معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری شهرداری مشهد می باشد.
    معاون اقتصادی شهرداری مشهد خبر داد:طرح احیا و بازسازی قلعه وکیل آباد؛ بزرگترین مرکز گردشگری شرق کشور/ پیش بینی تأمین نقدینگی از بانک و معامله در بورس

     شهرداری مشهد مقدس با مشارکت شرکت سپهر هشتم ، گروه سرمایه گذاری خوارزمی ، بانک گردشگری و شرکت سرمایه گذاری الوند در فاز اول طرح 100 هکتاری قلعه وکیل آباد مشارکت مالی خواهند داشت. معاون اقتصادی و رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های کلان شهرداری مشهد در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب، گفت: شرکا یاد شده در جهت تامین منابع مالی از طریق افزایش در سرمایه شرکت سپهر وکیل آباد مشهد تعهد همکاری و سرمایه گذاری داده است که امیدواریم با تحقق آن، روند اجرای طرح تسریع و شتاب مؤثری به خود بگیرد.
    محمد رضا مزجی اظهار امیدواری کرد با تامین افزایش سرمایه هماهنگی شد، با شرکاء سرمایه گذاری برای اجرای فاز اول طرح وکیل آباد صورت پذیرد و در این مرحله تا مبلغ 2700 میلیارد تومان و پیش بینی اقدامات لازم ... شده است و انشاالله شرکت سپهر وکیل آباد تبدیل به یک فعال در بورس اوراق بهادار و به شکل سهامی عام فعال خواهد شد و با جذب سرمایه های خرد مردمی در مراحل بعدی منابع مالی ،فازهای تکمیلی این طرح بزرگ ملی را ، تامین خواهد کرد .
    وی افزود: در فاز اول برای 25 هکتار از مجموع 100 هکتاری قلعه وکیل آباد عملیات عمرانی پیش بینی شده است که شهرداری مشهد با آورده نقدی و غیر نقدی معادل حدود بیست درصد سهام شرکت را تامین خواهد نمود.
    مزجی خاطر نشان کرد: در این پروژه نقش بارز شهرداری با فراهم سازی بستر لازم برای سرکایه گذاران و تامین منابع مالی به کمک فعالان اقتصادی را در شهر در راستای توسعه توازن شهری خود به نمایش می گذارد ، که این حرمت می تواند الگوی بسیار مناسبی برای دیگر پروژه ها و سایر شهرداری های کشور باشد و نتایج خوب را همگان ملاحظه نمایند .
    وی در ادامه به پیگیری معاونت متبوع خود در خصوص تکمیل تملکات زمین های بجمهن اشاره و تاکید کرد: به رغم کمبود منابع مالی و رکود سخت حاکم بر فضای اقتصادی کشور توانسته ایم با همکاری مالکین و ترکیب نقدی و معوض غیر نقدی به مراحل نهایی تملکات دست یافته و به فضل الهی به زودی شاهد اجرای پروژه نقش الرضا (ع) یکی از اقدامات اثر گذار دیگر ، برای توسعه و آبادانی مشهد الرضا ( ع ) باشیم

    تعداد بازدید: 93
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر