• پنج شنبه،03 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 92
    کد: 124773
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
    تصویب اولین پروژه سرمایه گذاری و مشارکتی شهرداری توسط شورا در سال 96؛

    اشتغالزایی برای 250 نفر در پروژه بزرگ امیریه

    پروژه مشارکتی امیریه پس از اینکه در کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر بررسی و تایید شده بود به صحن علنی شورا رفته و در یکصدو هفتاد و یکمین جلسه شواری اسلامی شهر مقدس مشهد با حمایت اعضای محترم شورای شهر مصوب گردید
    تصویب اولین پروژه سرمایه گذاری و مشارکتی شهرداری توسط شورا در سال 96؛اشتغالزایی برای 250 نفر در پروژه بزرگ امیریه

    مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد از تصویب پروژه بزرگ امیریه به عنوان اولین پروژه سرمایه گذاری و مشارکتی شهرداری توسط شورای اسلامی شهر مشهد در سال 96 خبرداد.

    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد ، محمد هادی محمدی مقدم اظهارکرد: پروژه مشارکتی امیریه پس از اینکه در کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر بررسی و تایید شده بود به صحن علنی شورا رفته و در یکصدو هفتاد و یکمین جلسه شواری اسلامی شهر مقدس مشهد با حمایت اعضای محترم شورای شهر مصوب گردید.

    محمدی مقدم با بیان اینکه این پروژه مشارکتی اولین پروژه مشارکتی شهرداری در منطقه 12 می باشد افزود : حجم سرمایه گذاری این پروژه بالغ بر 1566 میلیارد ریال بوده و زیربنای آن حدود 92000 متر مربع و مساحت آن حدود 260000 متر مربع می باشد.

    وی در خصوص کاربری های این پروژه گفت: کاربری های تعریف شده برای این پروژه شامل تجاری ، پارکینگ ، مسکونی ، ورزشی ، بهداشتی ، فرهنگی ، تاریخی و هنری می باشد که این کاربری ها بخش عمده ای ازسرانه های خدماتی منطقه را تامین خواهد کرد.

    مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد با اشاره به تاثیر پروژه های مشارکتی در اشتغال آفرینی تصریح کرد: به صورت متوسط و طبق اعلام سازمانهای مربوطه به ازای هر 57 مترمربع پروژه یک شغل ایجاد می شود که با این حجم سرمایه گذاری وفضا حداقل برای250 نفر به صورت مستقیم تولید اشتغال می نماید.

    وی همچنین بیان کرد : سهم شهرداری در این پروژه 20% و سهم سرمایه گذاری حدود 80% می باشد که آورده سرمایه گذار زمین و هزینه ساخت پروژه و آورده شهرداری هزینه صدور عوارض پروانه می باشد .‎
     

    تعداد بازدید: 92
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر