• پنج شنبه،03 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 74
    کد: 124549
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
    در راستای سال اقتصاد مقاومتی : تولید و اشتغال

    لایحه پروژه سینوهه به امضا شهردار رسید.

    پروژه سرمایه گذاری و مشارکتی سینوهه در خیابان ابن سینا با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 974 میلیارد ریال است که گامیست در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سالی که به سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نام گذاری شده است .
    در راستای سال اقتصاد مقاومتی : تولید و اشتغال /لایحه پروژه سینوهه به امضا شهردار رسید.

     مدیر سرمایه گذاری و مشارکتها از به امضاء رسیدن لایحه پروژه سینوهه با کاربری تجاری ، مسکونی و پارکینگ توسط شهردار محترم مشهد مقدس خبر داد .
    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی محمد هادی محمدی مقدم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : پروژه سرمایه گذاری و مشارکتی سینوهه در خیابان ابن سینا با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 974 میلیارد ریال است که گامیست در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سالی که به سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نام گذاری شده است .
    وی افزود : این پروژه با این حجم سرمایه گذاری در زمینی به مساحت حدود 1900 متر مربع و زیربنایی حدود 29000 متر مربع انجام خواهد شد که حداقل برای 200 نفر به صورت مستقیم تولید اشتغال می نماید .
    مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد با بیان اینکه آورده شهرداری در این پروژه تنها امتیاز پروانه ساختمانی است تصریح کرد : سهم الشرکه شهرداری حدود 30 درصد و سهم سرمایه گذار حدود 70 درصد از کل پروژه می باشد .
     

    تعداد بازدید: 74
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر