• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 87
    کد: 122585
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
    مدیر سرمایه گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد مطرح کرد:

    تصویب لایحه پروژه مشارکتی و سرمایه گذاری امیریه در کمیسیون اقتصادی شورا/ محرکی برای توسعه در منطقه ۱۲مشهد

    پروژه مشارکتی و سرمایه گذاری امیریه توسط کمیسیون امور اقتصادی به تصویب رسیده و برای تایید نهایی به صحن علنی شورا ارسال شد.
    تصویب لایحه پروژه مشارکتی و سرمایه گذاری امیریه در کمیسیون اقتصادی شورا/ محرکی برای توسعه در منطقه ۱۲مشهد

     مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد گفت: پروژه مشارکتی و سرمایه گذاری امیریه توسط کمیسیون امور اقتصادی به تصویب رسیده و برای تایید نهایی به صحن علنی شورا ارسال شد.

    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی، محمدهادی محمدی مقدم در این خصوص گفت: پروژه مشارکتی امیریه با مشارکت و همکاری بخش خصوصی در راستای توسعه همه جانبه شهر تحقق اهداف کلان توسعه شهری و همچنین ایجاد منابع درآمدی پایدار و در جهت افزایش رونق در فضای کسب و کار در زمینی به مساحت تقریبی 27500 مترمربع در منطقه 12 شهرداری مشهد و در بلوار امیریه اجرا می شود.

    مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد در خصوص کاربری های این پروژه بیان کرد: این پروژه با کاربری مسکونی–تجاری – ورزشی- بهداشتی- فرهنگی و تاریخی و پارکینگ و بازیربنای کل 92000 مترمربعی ساخته می شود.

    وی با بیان اینکه سهم الشرکه شهرداری در این پروژه 20 درصد و سهم الشرکه سرمایه گذار 80 درصد می باشد افزود: حجم سرمایه گذاری در این پروژه بالغ بر 1560 میلیارد ریال می باشد که این حجم از سرمایه گذاری می تواند به عنوان یک محرک توسعه برای منطقه 12 شهرداری باشد .

    مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد در خصوص مراحل تصویب این پروژه گفت: با لایحه این پروژه در کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکتهای شورای شهر مموافقت شده و برای تصویب و تایید نهایی لایحه به صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس فرستاده شده است که پس از تصویب ابلاغ می شود.‎

    تعداد بازدید: 87
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر