• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 87
    کد: 121805
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
    عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

    صندوق های زمین و ساختمان الگوئی مناسب برای کل کشور/ مردم از طریق صندوق ها مالک پروژه های بزرگ شهری می شوند

    صندوق های زمین و ساختمان و صندوق‌های پروژه می تواند الگویی مناسب برای سایر کلانشهرهای کشور محسوب شود
    صندوق های زمین و ساختمان الگوئی مناسب برای کل کشور/ مردم از طریق صندوق ها مالک پروژه های بزرگ شهری می شوند

     عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: صندوق های زمین و ساختمان و صندوق‌های پروژه می تواند الگویی مناسب برای سایر کلانشهرهای کشور محسوب شود.

    بروز دبیریان در گفتگو باخبرنگار ما درخصوص طرح جدید شهرداری در خصوص تاسیس صندوق زمسن وساختمان اظهارکرد: صندوق های زمین وساختمان و صندوق پروژه یک روش جدید تامین مالی در پروژه‌های شهری است.

    وی در خصوص مزیت این صندوق ها گفت: در این صندوق ها سرمایه های خرد مردم جمع شده و مردم عادی سهام دار پروژه هایی می شوند که به دلخواه خود انتخاب کرده اند و از این مسیر منافع زیادی نصیب آنها می شود.

    دبیریان با تاکید براینکه در این صندوق ها تضمین مالی از طرف شرکت تأمین سرمایه صورت می گیرد یاد آور شد: این صندوق ها همانند سفره ای هستند که اگر درست باز و توزیع شود مردم می توانند با سرمایه های خرد وارد آن شده و کسب منفعت کنند.

    وی با اشاره به امنیت این روش سرمایه گذاری تصریح کرد: در این طرح خود شرکت تامین سرمایه؛ هم سرمایه را تضمین می کند و هم سودش را؛ چون خود این صندوق ها بانک هستند پس مردم نگران سرمایه خود نخواهند بود.

    وی بیان کرد: چون این صندوق ها روش جدیدی برای تامین مالی در ساخت و ساز هستند در صورتی که خوب ارائه شده و مثبت به آن نگریسته شود، می تواند الگویی مناسب برای دیگر کلانشهرهای کشور باشد.‎

    تعداد بازدید: 87
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر