• پنج شنبه،03 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 183
    کد: 119776
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
    مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری مشهد:

    لایحه پروژه ۱۵۰۰میلیارد ریالی امیریه تقدیم شورای شهر شد.

    مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری مشهد از ارائه لایحه پروژه ۱۵۰۰میلیاردریالی امیریه به شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد.
    لایحه پروژه ۱۵۰۰میلیارد ریالی امیریه تقدیم شورای شهر شد

     مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری مشهد از ارائه لایحه پروژه ۱۵۰۰میلیاردریالی امیریه به شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصای شهرداری مشهد محمد هادی محمدی مقدم اظهار کرد: به منظور استفاده از سرمایه های بخش خصوصی جهت افزایش رونق کسب و کار و ایجاد رونق و اشتغال در مناطق نیمه برخوردار و کم برخوردار، شهرداری مشهد نسبت به سرمایه گذاری در پروژه امیریه اقدام نموده است.

    مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری مشهد افزود: این پروژه در زمینی به مساحت دوهزار و ۶۰۰ متر مربع و در زیربنایی بالغ بر ۹۲ هزار مترمربع تعریف شده که برآورد سرمایه گذاری در آن بیش از ۱۵۶۶میلیارد ریال می باشد.

    وی سهم الشرکه شهرداری در این پروژه را ۲۰درصد اعلام کرد و گفت: این پروژه با هدف توزیع عادلانه درآمد؛ توسعه همه جانبه شهر و تحقق اهداف کلان توسع شهری و همچنین ایجاد درامدهای پایدار با استفاده از توان، سرمایه و مشارکت بخش خصوصی طراحی شده است.

    محمدی مقدم خاطرنشان کرد: این پروژه به امضای شهردار محترم مشهد رسیده و جهت بررسی وتصویب تقدیم شورای اسلامی شهر شده و پس از تایید شورا جهت اجرا به سرمایه گذار ابلاغ خواهد شد.

    مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری مشهد در پایان عنوان کرد: کاربری این پروژه بزرگ، مسکونی، تجاری، ورزشی، فرهنگی، تاریخی وهنری و پارکینگ می باشد.

    تعداد بازدید: 183
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر