• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 276
    کد: 119192
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
    عضو شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:

    اوراق مشارکت شهرداری مکانی مطمئن برای سرمایه‌گذاری شهروندان

    اوراق مشارکت شهرداری با سودی تضمین‌شده و پشتوانه دولتی می‌تواند مکانی برای سرمایه‌گذاری مطمئن شهروندان باشد.
    اوراق مشارکت شهرداری مکانی مطمئن برای سرمایه‌گذاری شهروندان

     
    عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اوراق مشارکت شهرداری با سودی تضمین‌شده و پشتوانه دولتی می‌تواند مکانی برای سرمایه‌گذاری مطمئن شهروندان باشد.

    انسیه غفور شعرباف درگفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: همه مسئولان و مدیران شهری در افزایش تولیدات داخلی و پویا کردن اقتصاد به‌نوعی سهیم هستند. آنان به فعالیت‌های اقتصادی آحاد جامعه ازجمله شرکت‌های خصوصی با استفاده از ظرفیت‌های موجود در جهت ترویج فرهنگ کارآفرینی و حمایت از تولیدات داخلی، نقش می‌دهند. تسهیلاتی ارائه می‌کنند تا با استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های اقتصادی موجود در شهر، آینده روشنی را به دنبال داشته باشیم.

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه اقتصاد زیارت به‌عنوان یکی از پررونق‌ترین اقتصادها با سودآوری بالا در کشور مطرح است، اظهار کرد: شهروندانی که توان مالی دارند می‌توانند در پروژه‌های شهری شرکت کنند. این اقدام آنان نه‌تنها باعث پیشرفت درروند پروژه‌ها می‌شود و عمران و آبادانی شهر را به ارمغان می‌آورد، بلکه در ادامه برای خود شهروندان سودآوری نیز به همراه دارد.

    وی تأکید کرد: سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتصادی شهر مشهد خدمت به زائر و مجاور حریم رضوی است از اجر معنوی و اخروی نیز برخوردار هستند؛ اما باید به این نکته توجه داشت که اوراق مشارکت شهرداری با سودی تضمین‌شده و پشتوانه دولتی می‌تواند مکانی برای سرمایه‌گذاری مطمئن شهروندان باشد.

    این عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس درپایان خطاب به مدیران اقتصادی شهر یادآور شد: اگر به‌درستی راهمان را انتخاب کنیم به‌طور حتم مخاطبین بسیاری در پروژه‌های اقتصادی مشارکت می‌کنند.

    تعداد بازدید: 276
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر