• بخشهای خبری
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 194
    کد: 116369
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
    سخنگوی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد مطرح کرد:

    اطلاع رسانی ملی وبین المللی برنامه های معاونت اقتصادی شهرداری/ مشهد کانون توجه همه مردم ایران

    مشهد مقدس به واسطه حضور مضجع منور امام هشتم(ع) دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث شده همواره کانون توجه رسانه ها و تمام مردم شریف ایران و همچنین شیعیان این امام همام باشد.

    اطلاع رسانی ملی وبین المللی برنامه های معاونت اقتصادی شهرداری/ مشهد کانون توجه همه مردم ایران

    سخنگوی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفت: مشهد مقدس همواره کانون توجه تمام مردم ایران و دوستداران امام هشتم بوده و برهمین مبنا اطلاع رسانی برنامه های شهرداری به ویژه درحوزه اقتصادی درسطح ملی و بین المللی انجام می شود.

    به گزارش روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، ژیلا حصاری اظهار کرد: مشهد مقدس به واسطه حضور مضجع منور امام هشتم(ع) دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث شده همواره کانون توجه رسانه ها و تمام مردم شریف ایران و همچنین شیعیان این امام همام باشد.

    وی افزود: جریان های گوناگون اقتصادی سالهای اخیر در مشهد نیز باعث شده اقتصاد این کلانشهر استراتژیک نیز نگاه های عموم مردم کشور را به خود معطوف کند.

    سخنگوی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد تصریح کرد: این معاونت به عنوان قلب اقتصادی شهر، اقدامات وبرنامه های مختلفی را در سطوح خرد وکلان در دستورکار قرار داده که نه تنها تمام مردم ایران، بلکه مخاطبینی در برخی از کشورهای خارجی دارد.

    وی با بیان اینکه اطلاع رسانی این حوزه در سه سطح شهری، ملی و بین المللی درحال اجراست عنوان کرد: سعی ما باین است تا از تمام ظرفیت های موجود مانند نمایشگاه ها برای این منظور استفاده کنیم.‎
     

    تعداد بازدید: 194
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر